Home_old

O mnie

Nazywam się Artur Kaniowski, buduję strony internetowe głównie dla małych i średnich firm, które chcą zaistnieć w internecie. Specjalizuję się w niedużych serwisach internetowych i typowych stronach informacyjnych.

W pracy korzystam głównie z systemu zarządzania treścią CMS WordPress. Pozwala on klientom na samodzielne wprowadzanie zmian na stronie. Jednak nie każdy musi posiadać zdolności webmasterskie, dlatego też zapewniam kompleksową pomoc w administracji stroną, na bieżąco dokonuję wszelkich zmian i uaktualnień.

Oferuję również usługi graficzne - np. zaprojektowanie logo firmy, oraz fotograficzne - np. sesja zdjęciowa w lokalu zamawiającego na terenie Kielc i okolic. Wystawiam rachunki.

Responsywne strony www

Projektuję responsywne strony internetowe (RWD - Responsive Web Design) czyli takie, których układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia: laptopa, tabletu czy smartfona.
Wyświetlana na ekranie treść strony skaluje się tak, by była bardziej czytelna i wygodne w odbiorze dla użytkownika.

Google wspiera strony o takiej strukturze wyświetlając je na wyższych pozycjach w wyszukiwarce. Dzięki temu firma zyskuje wielu nowych gości i klientów, a strony starszego typu niestety muszą liczyć się z mniejszą liczbą odwiedzin.

Dzięki urządzeniom mobilnym przeglądanie stron www przestaje być domeną komputerów stacjonarnych, dlatego warto być na czasie i zadbać o responsywność swojej strony internetowej.

Etapy budowy strony

Etapy realizacji strony internetowej:

1. Napisz czego oczekujesz - orientacyjna wielkość witryny, ilość podstron, kolorystyka.
2. Wysyłasz materiały na stronę: teksty, zdjęcia, rysunki, itp. oraz ogóle uwagi odnośnie rozmieszczenia poszczególnych elementów, wszystkie zdjęcia poddaję optymalizacji co sprawia, że strona szybciej się "ładuje".
3. Wykonuję wstępny projekt strony głównej i jeśli ci się spodoba - zaakceptuj, a jeśli masz uwagi i inne propozycje - wprowadzam zgłoszone poprawki. Strona zostaje przygotowana do pracy, przetestowana i odpowiednio skonfigurowana.
4. Po otrzymaniu płatności "podpinam" stronę pod odpowiednią domenę internetową oraz instaluję ją na docelowym serwerze, następuje przekazanie loginów i haseł dostępowych.

więcej →

Strony internetowe, które wykonuję dla firm i instytucji z Kielc i województwa świętokrzyskiego promuję na portalu e-Kielce.pl